Обавештење за ученике који полажу пријемни испит

из енглеског језика
21 May 2019

Обавештење за ученике који полажу пријемни испит

Пријемни испит за проверу посебних споспобности кандидата који су конкурисали за упис у Ваздухопловну академију на смер Техничар ваздушног саобраћаја, на коме се део наставе остварује на енглеском језику, полагаће се у суботу, 25. маја 2019. године у Фармацеутско-физиотарапеутској школи (Донска 27-29) са почетком у 10 часова.

Кандидати који приступају полагању испита обавезни су да дођу 60 минута раније (9 часова) испред зграде Фармацеутско-физиотарапеутске школе. Са собом треба да понесу:

• Потврду о пријави за полагање пријемног испита;
  • Ђачку књижицу са овереном фотографијом (печат основне школе преко фотографије у књижици);
  • Прибор за писање (графитна оловка, гумица и хемијска оловка која пише плавом бојом и која не може да се брише).

Ученици на пријемном испиту НЕ СМЕЈУ да имају мобилне телефоне!

Кандидати који на писменом делу испита стекну услов за излазак на усмени део испита (минимум 9 поена) усмени део испита ће полагати у недељу, 26. маја на истом месту са почетком у 10 часова. Ученици који стекну услов за излазак на усмени део испита биће обавештени 25 маја до 20 часова.