Obaveštenje za učenike koji polažu prijemni ispit

iz engleskog jezika
21 May 2019

Obaveštenje za učenike koji polažu prijemni ispit

Prijemni ispit za proveru posebnih spospobnosti kandidata koji su konkurisali za upis u Vazduhoplovnu akademiju na smer Tehničar vazdušnog saobraćaja, na kome se deo nastave ostvaruje na engleskom jeziku, polagaće se u subotu, 25. maja 2019. godine u Farmaceutsko-fiziotarapeutskoj školi (Donska 27-29) sa početkom u 10 časova.

Kandidati koji pristupaju polaganju ispita obavezni su da dođu 60 minuta ranije (9 časova) ispred zgrade Farmaceutsko-fiziotarapeutske škole. Sa sobom treba da ponesu:

• Potvrdu o prijavi za polaganje prijemnog ispita;
  • Đačku knjižicu sa overenom fotografijom (pečat osnovne škole preko fotografije u knjižici);
  • Pribor za pisanje (grafitna olovka, gumica i hemijska olovka koja piše plavom bojom i koja ne može da se briše).

Učenici na prijemnom ispitu NE SMEJU da imaju mobilne telefone!

Kandidati koji na pismenom delu ispita steknu uslov za izlazak na usmeni deo ispita (minimum 9 poena) usmeni deo ispita će polagati u nedelju, 26. maja na istom mestu sa početkom u 10 časova. Učenici koji steknu uslov za izlazak na usmeni deo ispita biće obavešteni 25 maja do 20 časova.