Single Blog Title

This is a single blog caption
25 Nov 2019

Без алата нема заната

Да без алата нема заната, свесни су сви који на стручан, озбиљан и одговоран начин приступају свом послу. Да будући кадрови Ваздухопловне академије још у школској клупи теже стручности, озбиљности и одговорности у оквиру своје професије, препознали су и представници компаније BAHCO и MERKUR SV и из тог разлога одлучили да донирају високопрофесионални BAHCO алат ученицима наше школе, руководећи се идејом: НАЈБОЉЕ ЗА НАЈБОЉЕ. Сама идеја је потекла од власника MERKUR SV-а, г. Синише Ђорђевића, а сет алата је у просторијама школе и у присуству ученика првог разреда образовног профила Aвио-техничар, г. Семпер Оскар, оперативни директор за централну и источну Европу, предао гђи Соњи Божић, заменику директора Ваздухопловне академије, 07.11.2019.г.

Овај висококвалитетни алат ће уз подршку Меркурових стручњака који су обучавани у BAHCO и SNAPON сервисима широм Европе, нашим ученицима омогућити стицање нових квалификација, чиме ће употпунити своја знања стечена у Ваздухопловној академији и на прави начин оправдати углед који има наша школа у образовању ваздухопловних кадрова.