ОБАВЕШТЕЊЕ

2 Jun 2020

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ ПОЛАЖУ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Пријемни испит за проверу посебних споспобности кандидата који су конкурисали за упис у Ваздухопловну академију на смер Техничар ваздушног саобраћаја и смер Авио техничар, на коме се део наставе остварује на енглеском језику, полагаће се у понедељак, 08. јуна 2020. године у Фармацеутско-физиотерапеутској школи (Донска 27-29) са почетком у 10 часова. Тачно време окупљања ученика и уласка у учионице ће бити накнадно објављено, а у складу са препорукама о заштити и превенцији ширења вируса COVID-19.

Кандидати који на писменом делу испита стекну услов за излазак на усмени део испита (минимум 9 поена) усмени део испита ће полагати у уторак, 09. јуна на истом месту са почетком у 10 часова. Ученици који стекну услов за излазак на усмени део испита биће обавештени 8. јуна до 20 часова.