Полагање пријемног испита

4 Jun 2020

Полагање пријемног испита из енглеског језика за упис у билингвална одељења

Полагање пријемног испита из енглеског језика за упис у билингвална одељења Ваздухопловне академије, смера Техничар ваздушног саобраћаја и смера Авио-техничар, одржаће се 08.06. и 09.06.2020. године у Фармацеутско-физиотерапеутској школи према следећем распореду:

ПОНЕДЕЉАК 08. ЈУНИ 2020. године писмени део-почетак 10,00 часова;

УТОРАК 09. ЈУНИ 2020. године усмени део –почетак у 10,00 часова.

Сви пријављени ученици за полагање испита треба да дођу у двориште Фармацеутско-физиотерапеутске школе у 9.15 часова. Дежурни наставници ће прозивати ученике. Прозвани ученици заједно са дежурним наставницима улазе у кабинет у коме ће се реализовати пријемни испит. Ученици на испит треба да понесу ђачку књижицу са овереном фотографијом или пасош као индентификациони документ и прибор за писање. Дозвољено је да ученици понесу флашицу са водом на испит.

Моле се родитељи и ученици да се придржавају превентивних мера. На пријемни испит за двојезично одељење ученик мора да се појави са маском и рукавицама.

Прелиминарни резултати пријемног испита биће објављени до уторка 16. јуна 2020. године. Ученици ће моћи да поднесу евентуалне жалбе на резултате пријемног испита истог дана од 10 до 16 часова.

Кончани резултати пријемног испита биће објављени до среде, 17. јуна 2020. године.