Single Blog Title

This is a single blog caption
20 Apr 2021

ПРИЈАВА УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА – ПРОДУЖЕН РОК

Продужен је рок за предају писаних пријава до 22.04.2021. године до 12h. Пријава се врши у просторијама Ваздухопловне академије.

Приликом доласка у школу неопходно је поштовати све епидемиолошке мере. Потребно је одштампати и попунити писану пријаву коју можете да преузмете на следећем линку. Поред попуњене пријаве потребно је доставити и фотокопију ђачке књижице основне школе (прва страна са сликом, страна на којој пише шифра ученика – добија се у Основној школи) и страна на којој је уписан успех ученика (на крају првог полугодишта осмог разреда). Ђачка књижица мора имати слику ученика и мора бити оверена од стране основне школе (печат преко слике), као и потпис ученика испод слике.

Пријемни испит ће бити одржан у просторијама Ваздухопловне академије 08-09.05.2021. Додатна упутства везана за полагање пријемног испита ће бити благовремено пастављена на сајт Ваздухопловне академије.