Упис 2021.

Пријава за упис 2021.
Конкурс 2021.

Пријава на лицу места

Кандидати који лично подносе пријаву на конкурс, уз пријавни лист који се добија у Школи, предају фотокопије следећих докумената, уз приказ оригинала:

• диплому о положеном завршном односно матурском испиту;
  • сведочанства свих разреда завршене средње школе;
  • очитана лична карта или фотокопија личне карте (која садржи све податке);
  • извод из матичне књиге рођених;
  • уверење о држављанству;
  • доказ о уплати накнаде за полагање пријемног испита, на жиро рачуна ВШССВА, број: 840-1031760-21 (позив на број 742300), у износу од 6.000,00 динара. (Пример уплатнице можете преузети кликом на дугме)
Пример уплатнице

Напомена: Уколико кандидат одустане од даљег рангирања односно не приступи полагању пријемног испита, не врши се повраћај уплаћених средстава.

Пријава на конкурс садржи:

• Назив студијског програма
  • податке о кандидату
  • назив и место завршене средње школе
  • податке о оствареном успеху у средњој школи
  • изјаву којом кандидат потврђује да је упознат са правилима за упис студената у прву годину основних струковних студија и да својим потписом потврђује да прихвата утврђена правила испита за проверу склоности и способности.

Пријава електронским путем

Кандидати  који електронски врше пријаву на конкурс, подносе скенирана следећа документа:
попуњени, потписани и скенирани пријавни лист који се може преузети са сајта Школе,

• скенирану диплому о положеном завршном односно матурском испиту,
  • скенирана сведочанства свих разреда завршене средње школе,
  • скенирана очитана лична карта (са чипом) или скенирана лична карта (без чипа),
  • скенирани извод из матичне књиге рођених,
  • скенирано уверење о држављанству,
  • скенирани доказ о уплати накнаде за полагање пријемног испита, на жиро рачуна ВШССВА, број: 840-1031760-21 (позив на број 742300), у износу од 6.000,00 динара. (Пример уплатнице можете преузети кликом на дугме)
Пример уплатнице

Електронска пријава са наведеном документацијом се шаље на мејл адресу: prijava@vakademija.edu.rs

Информатори за пријемни испит: