Важно обавештење за све ученике који су заинтересовани за упис у Ваздухопловну академију, у одељења у којима се део наставе остварује на енглеском језику (билингвална одељења) да се могу:

✈️електронски пријавити на порталу моја средња школа,  за ауторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика који су евидентирани у централној бази Министарства и добили су десетоцифрену шифру и за неуаторизоване кориснике, родитеље, односно друге законске заступнике ученика који нису евидентирани у централној бази Министарства, од понедељка 15.04.2024. године до понедељка 22.04.2024. године до 16 часова.

✈️пријавити непосредно у Ваздухопловној академији у петак, 19.04.2024. и понедељак, 22.04.2024. године, од 9 до 16 часова.